آموزینو چیست؟

سامانه آموزینو با بهره گیری از برنامه نویسان توانمند یک پلتفرم بر بستر جنگو (django) طراحی کرده که از لحاظ امنیت، سادگی، کارایی، سرعت مطابق با برترین استاندارد های جهانیست. استفاده از سامانه آموزشی آموزینو شمارا از هر افزونه ای بی نیاز میکند و تمام آنچه که یک آموزشگاه آنلاین احتیاج دارد در یک سامانه یکپارچه به شما ارائه میکند.

کاملا واکنش گرا

امکان سفارشی سازی

اهراز حویت هوشمند

بخش اعلانات

امار دقیق

سامانه تیکتینگ

فوق سریع

مدیریت مالی

چرا سامانه ی آموزشی استفاده کنیم؟

اگر شما کسب و کاری بر بستر آموزش دارید و نیاز به مدیریت دانشجویان، استادان و دوره ها دارید قطعا به یک سامانه یکپارچه، امن و پر سرعت نیازمند خواهید بود. امروزه بیشتر وب سایت ها بر بستر وردپرس طراحی میشوند که نیاز اکثر آنها برطرف میشود. اما در صورتی که یک کسب و کار نیاز به گزینه های تخصصی و امکانات ویژه از جمله مدیریت دوره های آموزشی داشته باشد قطعا فعالیت با وردپرس پس از مدتی آن کسب و کار را دچار مشکل میکند. زیرا برای اضافه کردن هر قابلیت و امکانات جدید به سایت وردپرسی نیاز به افزونه ی جدیدیست که نصب کردن چندین افزونه سایت را دچار مشکل های ساختاری و امنیتی میکند. مسئله ی مهم دیگر اینکه انتقال یک سایت به پلتفرم جدید زمان و هزینه ی بالایی صرف خواهد کرد و بنابراین انتخاب یک سامانه ی با کیفیت از ابتدای فعالیت، استراتژی هوشمندانه ای برای رشد یک کسب و کار آموزشی میباشد.

کاملا واکنش گرا

طراحی بهینه سامانه آموزینو باعث میشود در تمام دستگاه ها به بهترین شکل نمایش داده شود

امکان ورود و ثبت نام با شماره موبایل

پنل ورود ساده و زیبای آموزینو با امکان ورود و ثبت نام توسط شماره موبایل برای کاربران راحتی دسترسی را به ارمغان می آورد. امکان بازنشانی گذرواژه و اتصال سامانه به پنل های پیامکی مختلف از دیگر ویژگی های پنل ورود آموزینو است

پروفایل کاربری دانشجو

هر کاربر دارای یک پروفایل کاربری ساده و زیبا میباشد که در آن علاوه بر اطلاعات شخصی و امکان ویرایش آن، دوره های تحت دسترسی اش نیز قابل دسترسی است.

پنل حرفه ای تیکت پشتیبانی

با سامانه آموزینو نیاز به انتقال پشتیبانی تان به واتساپ و شبکه های اجتماعی دیگر را ندارید. پنل تیکتینگ پیشرفته ما با قابلیت ارسال فایل و داشتن زیبایی و سادگی ظاهری بهترین راه ارتباطی شما با کاربران و دانشجویانتان میباشد.

مدیریت مالی

تمامی تراکنش ها در سامانه آموزینو قابل روئیت و پیگیری است، همچنین قابلیت هایی از جمله اضافه کردن کد تخفیف و ویرایش آسان قیمت گذاری ها در دسترس شما قرار داده میشود.

بخش اعلانات

در بالای برگه اصلی سامانه آموزینو بخشی برای پیام های مهم به کاربران از جمله تخفیفات دوره ای و یا اعلام تغییرات در سیستم آموزشی قرار داده شده است.

امکان سفارشی سازی

سامانه آموزینو با انجام سفارشی سازی به درخواست شما مناسب ترین پنل آموزشی را به شما ارائه میکند. افزودن یا حذف بخش های مختلف، جابجایی و تغییر نام منو ها، اضافه کردن لینک دلخواه به آیتم های منو و غیره از جمله امکانات این سفارشی سازی است.

سرعت و امنیت بالای سامانه آموزینو

طراحان سامانه آموزینو با ارائه دقیق ترین کدنویسی ها بالاترین سرعت و امنیت را در دسترس شما قرار داده اند. سرعت بالای جابجایی صفحات و اعمال تغییرات این سامانه شما را شگفت زده میکند. 

مشاهده پیش نمایش زنده

با ورود به پنل کاربری دموی سامانه آموزینو جزییات این پلتفرم را تست کنید

برای مشاوره تماس بگیرید

زیبا و بی نقص چون طبیعت
“آموزینو”