فال ابجد امروز شنبه 8 اردیبهشت 1403

فال ابجد امروز شنبه 8 اردیبهشت 1403

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فال ابجد امروز شنبه 8 اردیبهشت 1403، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فرودین

ج د آ

به نظر می‌رسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا می‌کنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی زبانت را نگه دار و گرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده و تو را ترک می‌کنند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا می‌شود. از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو می‌رسد. برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید کوشش و همت کنی در چند روز آینده خبر خوشی به تو می‌رسد و در پیش بعضی عزیز می‌شوی.

د ب ب

نیت خوبی کردی قصد انجام هر کاری را داری، در آن به توفیق می‌رسی، به زودی از رنج و غم رهایی می‌یابی. عیب تو این است که راز دلت را به همه می‌گویی از این کار پرهیز کن. در هر کاری به خدا توکل کن تا کارت کامل انجام شود.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

آ د ج

طالعت خوب است، اما از نیتی که کرده‌ای منصرف شو تا عاقبت کارت خیر شود. از بدی‌ها پرهیز کن. رازت را نگه دار تا در حق تو دروغ نگویند از خوابی که دیده‌ای نترس عاقبت خوب خواهد شد، اما آن را برای کسی بازگو نکن. از همنشین بد دوری کن یک نفر که نان و نمک تو را می‌خورد و ادعای دوستی با تو را دارد، با تو روراست نیست البته نمی‌تواند صدمه‌ای به تو بزند ولی مراقب او باش و به خدا توکل کن.

فال ابجد متولدین خرداد

ج آ ب

قصد و نیت بدی داری از آن دوری کن وگر نه پشیمان می‌شوی. بهتر است در پی کار خودت بمانی و منتظر باشی. سعی کن با پرورش افکار و نیات خوب در سر، سعادت را به روی خود باز کنی و از الطاف خداوند در همه‌ی امور برخوردار شوی.

فال ابجد متولدین تیر

ب آ ب

نیتت بر آورده می‌شود و به آرامش و سلامت و سعادت می‌رسی. اگر بیمار هستی بهبود پیدا می‌کنی. اگر قصد معامله و خرید و فروش داری ازآن سود خواهی برد. اگر قصد سفر تجاری داری سود بخش خواهد بود. خلاصه اینکه هر قصد و نیتی که داری به آن عمل کن، چون طالعت سعد است و همه چیز بر وفق مراد تو خواهد بود.

فال ابجد متولدین مرداد

آ ج ب

با این نیتی که کرده‌ای به خواسته‌ات می‌رسی و خداوند تو را از غم و رنج می‌رهاند، پول و ثروت خوبی نصیب تو می‌شود. اگر با کسی منازعه و دعوا داری عاقبت به نفع تو خواهد شد. اگر او با تو نمی‌سازد نگران نباش عاقبت رام خواهد شد اگر چیزی را از دست داده‌ای دوباره به دست می‌آوری. از عبادت کوتاهی نکن تا کارت راست و هم قلبت مصفا شود.

فال ابجد متولدین شهریور

آ ب د

به زودی از طرف شخص بزرگی کمک می‌شوی و گشایشی در کارت پیدا می‌شود و توفیقاتی نصیب تو می‌شود. از آسیب بدخواهان دور می‌مانی و دوستان نیز با تو صمیمی‌تر می‌شوند. اگر قصد سفر داری انجام بده. اگر قصد ازدواج برای خودت یا کسی داری، یا قصد انجام کار یا معامله‌ای داری، انجام بده. بخت با شما یار است. فرزند صالحی نصیب شما می‌شود که قدمش برای شما خیر است. از مال حرام پرهیز کن. در نماز کاهلی نکن مراقب افکار و اعمال و رفتارت باش تا گرفتار صدمه و بلا نشوی.

فال ابجد متولدین مهر

ب ب ب

نیت خوبی کرده‌ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می‌رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله‌ای داروی و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت بت تو یار است، به شرط آن که خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می‌یابد.

فال ابجد متولدین آبان

ج ب د

طالع خوبی داری. در نعمت و رحمت به رویت گشوده است و به مقصودی که داری می‌رسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیکترشوی امسال برای تو بهتر از هر سال دیگر است به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا میکنی. به زودی خبری خوشحال کننده دریافت می‌کنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با موفقیت همراه خواهد بود.

فال ابجد متولدین آذر

ج د د

با این قصد و نیتی که در سر داری ممکن است سلامتت به خطر بیا فتد بهتر است آن را از سر بیرون کنی وگرنه صدمه‌ی سختی خواهی دید. کسی به تو طعنه می‌زند از او دوری کن. اگر در همه‌ی اموذر به خدا توکل کنی در کارت گشلیش پیدا می‌شود وبه مقصود می‌رسی.

فال ابجد متولدین دی

آ د آ

نیت خوبی کرده‌ای طالعت روشن است. غم و تیرگی از تو دور شده است و سعادت به تو روی آورده است از آسیب بدخواهان در امان هستی. اگر چیزی را از دست بدهی، ار آن فایده‌ای نصیب می‌شود. ازدوست همکار یا همسر خود راحتی میبینی. اگر فکر معامله هستی انجام بده نفع می‌بری مدتی است نگران هستی و تشویشی به دل داری. اگر مسافری داری به سلامت باز می‌گردد اگر قصد انجام کاری را داری، شرایط با تو موافق است و به مقصود م‌یرسی انشاالله.

فال ابجد متولدین بهمن

ج ج ج

آينده  خوبي در انتظار توست. اگر كمي همت كني ، زندگي خوبي خواهي داشت. راه موفقيت براي تو باز است؛ اگر نياز به كمك و يا حمايت كسي پيدا كني به آن پاسخ خواهد گفت. ترفند بد خواهان را پشت سر مي‌گذاري  و به مراد و خواسته ات ميرسي .در همه ي امور به خدا توكل كن.

فال ابجد متولدین اسفند

د ج ب

در چند روز آينده خبر خوشي به تو مي‌رسد. يك طلب سوخته و يا يك چيز گم شده را به دست مي‌آوري. كارها بر وفق مراد تو خواهد بود سود يا پول زيادي نصيبت مي‌شود. با دوستان خوب مشورت كن، چون از راهنمايي آن‌ها سود خواهي برد مال حلال خوبي به دست مي‌آوري. قدر آن را بدان  و شكر خدا كن. مي‌تواني از آن به افراد مستحق احسان كني تا اجر معنوي نصيبت شود.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *