افزایش تهاتر در بازار مسکن

افزایش تهاتر در بازار مسکن

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این پست به موضوع افزایش تهاتر در بازار مسکن خواهیم پرداخت.

اکوایران: بررسی فایل های فروش نشان می دهد برخی مالکان برای یافتن خریدار حاضرند املاک خود را با خانه ،ویلا و حتی طلا و میلگرد تهاتر کنند.

به گزارش اکوایران، بررسی‌ها نشان می‌دهد که در میان آگهی‌های فروش خانه، تعداد ملک‌های تهاتری در تهران نسبت به گذشته افزایش یافته است.

برخی از این واحدها با ویلا یا زمین در شمال کشور و برخی دیگر نیز، با واحدی کوچک یا بزرگ‌متراژتر یا ملک کلنگی و غیرقابل سکونت تهاتر می‌شوند که اغلب به قصد ساخت و ساز یا بازسازی به جهت تغییر کاربری است.

البته برعکس آن هم وجود دارد و برای مثال، در زعفرانیه، واحدی کلنگی ویلایی با 320 مترمربع زیربنا با آپارتمانی 150 متری در برخی محله‌های لوکس شمال تهران معاوضه می‌شود.

افزایش تهاتر در بازار مسکن
افزایش تهاتر در بازار مسکن

بنا به مشاهدات ما، برخی نیز ملک خود را با دلار، طلا و یا خودرو و یا میلگرد تهاتر می‌کنند؛ برای مثال، در محله تهرانپارس شرقی، واحدی 83 متری و 17 سال ساخت و با امکانات، به قیمت 7 میلیارد و 200 میلیون تومان با میلگرد، آهن و خودرو تهاتر می‌شود.

همچنین در محله ائمه اطهار، واحدی 185 متری و نوساز و تمام امکانات، با قیمت 21 میلیارد و 300 میلیون تومان با خودرو معاوضه می‌شود.

 

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

3 پاسخ

  1. اره دگه میکن ملی رو عرضه کنید وکلی از متقاضیارو به هر بهونه بیرون یا مفت خری کنید ودر بازار سیاه امتیاز بفروشید بله

  2. بابا مردم شریف ایران رو اینقدر ندونید سه بار دارم میرم بانک میگه بخشنامه نداریم پس این دستورات کی میده رهبر یا رئیس جمهور مردم بدبخت کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *