این میم‌کوین‌ها، سوددهی بیشتری خواهند داشت

این میم‌کوین‌ها، سوددهی بیشتری خواهند داشت

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

این میم‌کوین‌ها، سوددهی بیشتری خواهند داشت، عنوان موضوعی است که می خواهیم در این پست به آن بپردازیم.

میم‌کوین‌هایی که بتوانند درون‌مایه فرهنگی عمیق‌تری داشته باشند، از میم‌کوین‌های رایج با تم حیوانات و یا مبتنی بر شوخی، سودآورتر خواهند بود.

یکی بنیانگذاران شرکت سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر ، طی پستی در ۷ آوریل عنوان کرد که دسته جدید کالچر‌کوین‌ها (culture coin) یا همان میم‌کوین‌هایی که بر ارزش‌های فرهنگی مانند سیاست، برندها، مذهب و سبک زندگی تمرکز دارند، دارای این قابلیت هستند که بسیار وایرال‌تر از میم‌کوین‌های محبوب چرخه قبلی، نظیر دوج‌کوین (DOGE) یا شیبا اینو (SHIB)، شوند.

در واقع، جوامع با ارزش‌ها و هویت‌ قوی طبیعتاً سعی می‌کنند دیگران را به باورهای خود دعوت کنند و آنچه را که در سبک زندگی خود دوست دارند، به‌طور عمومی به نمایش بگذارند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:

کانگ به دو میم‌کوین خاص مبتنی بر سولانا یعنی جو بودن (BODEN) و دولاند ترمپ (TREMP)، به عنوان نمونه‌های اخیر کالچر‌کوین‌ها اشاره کرد که به سرعت در میان جوامعی که دیدگاه‌های ضد تبعیض، ضد بایدن و راست‌گرایانه دارند، محبوبیت یافته‌اند.

به نوشته رمزارز، قیمت این دو میم‌کوین از زمان راه‌اندازی رشد چشمگیر چندین هزار درصدی را تجربه کرده‌اند.

خارج از سیاست، کانگ به میم‌کوین‌هایی اشاره کرد که بر مبنای برند‌های موفق ایجاد شده‌اند.

کانگ افزود:چنین میم‌کوین‌هایی در مقایسه با میم‌کوین‌های دارای تم حیوانات، قابلیت وایرال شدن بیشتری دارند.

با این حال، کارشناسان حوزه کریپتو در مورد تأثیر میم‌کوین‌ها بر این حوزه اختلاف نظر دارند.

آرتور هیز، بنیانگذار صرافی بیتمکس (BitMEX)، معتقد است که میم‌کوین‌ها مزیتی خالص برای شبکه‌های بلاکچین مربوطه خود هستند، در حالی که دیگران معتقدند وجود آن‌ها باعث ایجاد آشفتگی شده و اصول بنیادین فناوری بلاکچین را خدشه‌دار کرده است.

میم‌کوین‌ها صرف نظر از تأثیری که بر اکوسیستم کریپتو دارند، خود را به عنوان سودآورترین بخش بازار کریپتو در سه ماهه اول سال جاری مطرح کرده‌اند.

بر اساس گزارش اخیر کوین‌گکو (CoinGecko)، ۱۰ میم کوین بزرگ در سه ماهه اول ۲۰۲۴، میانگین سود ۱۳۱۲.۶ درصدی را برای دارندگان خود به ارمغان آورده‌اند.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *