تغییرات مهم در بازار کریپتو!

تغییرات مهم در بازار کریپتو!

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب با موضوع “تغییرات مهم در بازار کریپتو!” در خدمتتان هستیم. لطفا در ادامه همراهمان باشید.

مقدمه :

در ژوئیه ۲۰۲۴، قیمت بیت‌کوین ممکن است به ۵۰,۹۸۲ دلار برسد، آربیتروم احتمالاً به پایین‌ترین سطح تاریخ خود نزدیک می‌شود و حجم معاملات NFT‌ها به شدت کاهش یافته است. این تحلیل‌ها نشان‌دهنده تغییرات مهم در بازار کریپتو هستند.

ماه ژوئیه بیشتر بر امکان راه‌اندازی ETFهای اسپات اتریوم متمرکز است. اما بیت‌کوین و چند دارایی حیاتی دیگر نیز تحولات بزرگی در پیش دارند. BeInCrypto پیش‌بینی‌های مهمی که می‌تواند بازار کریپتو را در ماه آینده تحت تأثیر قرار دهد، جمع‌آوری کرده است.

لیست ایردراپ هایی که توسط مدیر منتور اعتبار سنجی شدن و به احتمال بالای 70% معتبر و امن هستند

 قیمت بیت‌کوین می‌تواند به پایین‌ترین سطح چند ماه اخیر برسد

قیمت بیت‌کوین در زمان نگارش این مطلب ۶۱,۱۵۰ دلار است و بالای سطح ۶۰,۰۰۰ دلار باقی مانده است. در نمودار هفتگی بیت‌کوین الگوی دوگانه سقف (Double-Top) شکل گرفته که نشانه‌ای از روند نزولی است. این الگو نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین ممکن است به ۵۰,۹۸۲ دلار برسد که پایین‌ترین سطح چهار ماه اخیر خواهد بود.

با توجه به نوسانات بازار کریپتو و تأثیرات احتمالی کاهش ورودی‌های ETFهای اسپات بیت‌کوین، این کاهش محتمل به نظر می‌رسد. با این حال، اگر قیمت بیت‌کوین بتواند از سطوح ۶۰,۰۰۰ یا ۵۸,۸۴۷ دلار بازگشت کند، این نظریه نزولی باطل خواهد شد.

 آربیتروم می‌تواند به پایین‌ترین سطح تاریخ خود برسد

قیمت آربیتروم (ARB)، دومین توکن بزرگ لایه ۲ پس از پالیگان (MATIC)، در هفته‌های اخیر به شدت کاهش یافته و به ۰.۷۹۹ دلار رسیده است. این کاهش ناشی از کمبود تقاضا و تشکیل الگوی سر و شانه است که نشان‌دهنده‌ی بازگشت نزولی است.

بر اساس این الگو، قیمت هدف آربیتروم می‌تواند به ۰ دلار برسد که البته غیرمنطقی است. محتمل‌ترین نتیجه یک پایین‌ترین سطح جدید برای ARB خواهد بود که به زیر سطح فعلی ۰.۷۳۹ دلار خواهد رسید. اگر قیمت آربیتروم از ۰.۷۳۹ دلار بازگردد، ممکن است بتواند سطح ۰.۹۲۹ دلار را بشکند و به بالای ۱.۰۰ دلار برسد که نظریه نزولی را باطل می‌کند.

 مرگ NFTها

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که در سال ۲۰۲۲ مورد توجه قرار گرفتند، اخیراً عملکرد ضعیفی داشته‌اند. در سه ماه گذشته، حجم معاملات NFT از ۳۸.۸ میلیون دلار به ۷.۹ میلیون دلار کاهش یافته است که نشان‌دهنده کاهش ۸۱ درصدی است. فقدان نوآوری و ظهور گزینه‌های سرمایه‌گذاری جایگزین مانند دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) و توکن‌های هوش مصنوعی (AI) از دلایل این کاهش هستند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *