تکلیف قیمت و سهمیه بنزین در سال ۱۴۰۳ مشخص شد/ اعلام جزییات

تکلیف قیمت و سهمیه بنزین در سال ۱۴۰۳ مشخص شد/ اعلام جزییات

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این پست به موضوع تکلیف قیمت و سهمیه بنزین در سال ۱۴۰۳ مشخص شد/ اعلام جزییات خواهیم پرداخت.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: وضعیت کارت‌های سوخت اضطراری در جایگاه‌ها با توجه به قانون بودجه ۱۴۰۳ محدود خواهد شد اما این به معنای جمع آوری کارت‌های اضطراری طی هفته جاری در جایگاه‌ها نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جعفر سالاری نسب با تاکید بر قانون اجرای بودجه ۱۴۰۳ اعلام کرد که وزارت نفت مکلف است حداقل ۹۰ درصد توزیع بنزین را توسط کارت شخص مردم انجام دهد، همچنین فراجا مکلف شده است مقدمات لازم را جهت تحویل یک هفته‌ای کارت به مردم فراهم کند.

وی افزود: کارت اضطراری برای جایگاه‌های سوخت کماکان تا تکمیل مقدمات وجود خواهد داشت.

او با تاکید بر اینکه مردم نگران سوخت‌گیری نباشند، چراکه هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد، افزود: تدابیر لازم برای صدور کارت سوخت شخصی درنظر گرفته شده است و زمان صدور و تحویل با همکاری فراجا به یک هفته کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تصریح کرد: این موضوع هیچ ارتباطی با افزایش قیمت و یا کاهش سهمیه بنزین ندارد و مردم به هیچ عنوان نگران این مساله نباشند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

3 پاسخ

  1. همیشه میگن مردم نگران نباشن اما عملا نگرانی وجود آوردن ، الان اون بدبختی که با ماشین مسافرکشی میکنه خرج خونشو میده ، سهمیه که ۶۰ لیتره ، یهمیه آزاد رو هم کم کردن به صد لیتر ، به نظر شما کارت جایگاه رو هم بردارند اونوقت این صدلیتر آزاد و شصت لیتر سهمیه ۱۵۰۰ تومانی برای چند روز ماشینهای پر مصرف داخلی که همشون دست قشر مستضعف این مملکت هست میرسه ، چند روز ؟؟؟ بقیه اش تا ماه بعدی چکار کنه بره دزدی ؟؟؟؟

  2. شرر ورر باز شروع شد يكى به نعل ميزند ديگرى به ميخ اخه چرا با مردم رو راست نيستيد بي وجدانها رك و پوست كنده قيمت بنزين را اعلام كنيد و اين همه در ابهام و ايما سخن گفتن فايده اى ندارد كه ضرر هم دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *