جریمه سنگین در انتظار خریداران و فروشندگان کارت سوخت

جریمه سنگین در انتظار خریداران و فروشندگان کارت سوخت

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

امروز به موضوع جریمه سنگین در انتظار خریداران و فروشندگان کارت سوخت خواهیم پرداخت.

ظاهراً قرار است تمام خریداران و فروشندگان کارت سوخت جریمه شوند. این بازار بعد از اعلام خبر جمع‌آوری کارت سوخت آزاد از جایگاه‌ها شکل گرفت.

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از جریمه سنگین برای متخلفان در زمینه خرید و فروش کارت سوخت خبر داد. علی اکبر عرب عامری با اشاره به برنامه توزیع کارت سوخت اضافه به جایگاه‌ها برای ایام نوروز، گفت: این کارت‌ها تا پایان هفته تعطیلات در جایگاه‌ها مستقر خواهند بود و پس از آن، به حالت اولیه باز می‌گردند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:

وی در خصوص تعداد کارت‌های تعلق گرفته به هر سکو در جایگاه‌های سوخت، گفت: به طور کلی به هر سکو یک کارت سوخت تعلق می‌گیرد.

عرب عامری درباره موضوع فروش میلیونی کارت سوخت، گفت:

این موضوع به هیچ وجه منطقی نیست، چرا که این کارت‌ها در استان‌هایی که طرح کدینگ در آن‌ها اجرا می‌شود، مانند سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان، قابل استفاده نخواهند بود.

مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به احتمال ریسک بالای خرید کارت سوخت، گفت: این کارت‌ها در صورت کشف، به تعزیرات داده شده و متخلفان با جریمه‌های سنگینی روبرو خواهند شد.

وی در پایان گفت: در گذشته فقط به خودروهای بالای دو هزار سی‌سی سهمیه سوخت تعلق می‌گرفت، اما در حال حاضر به تمام خودروهای وارداتی هم سهمیه و هم کارت سوخت ارائه می‌شود.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

2 پاسخ

  1. سلام عرض ادب بنده ۵سال پیش خودرو گرفتم و بعد ۳سال رفتم کارت سوخت صادر کنم پلیس+۱۰ گفتن مشکل تو سیستم داری گفتم چرا گفت سوخت قاچاق کردی .بنده هیچ قاچاق سوختی نکردم و الان به هر ارگانی رفتم میگن باید موقعه خرید خودرو چک میکردی تو این ۳۵ سالی که از خدا عمر گرفتم هنوز همچین قانونی من ندیدم ونخوندم و نشنیدم …اگر وجدان دارید نگذارید حق ما پامال بشه …

  2. خودتان این وضع را بوجود آوردید با ۱۶۰ لیتر در ماه چکار کنیم با این ماشینهای تولید ی پر مصرف داخلی که هر سال یک میلیون بالا تولید میکنید ملت چکار کند نه بفروشد نه بخرد بعد از ۱۶۰ لیتر برود ماشین را بخواباند و خودش هن بخابد تنها برای هفته اول بدرد میخورد بعد چکار کند ؟ طرح و نقشه میکشید تا بعد آنرا آزاد کنید و لیتری ۵ تا ۶ هزار تومان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *