دریافت دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان نوروزی با این روش 1403

دریافت دو بسته 10 و 5 گیگ اینترنت رایگان نوروزی با این روش 1403

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل بمناسبت عید نوروز اقدام به اعطای بسته اینترنت رایگان و بسته های مکالمه ویژه کرده اند.

توی این پست قراره که آموزش گرفتن10 گیگ اینترنت رایگان همراه اول رو به شما نشان دهم.

بسته اینترنت ۵ گیگابایتی به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان از سوی دولت به تمامی مردم عزیز هدیه داده می‌شود.

بسته اینترنت ۵ گیگابایتی (۱۲ گیگ برای سایت‌های داخلی) به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان از سوی دولت به تمامی مردم عزیز هدیه داده می‌شود.

برای دریافت کافی‌ است به پنل کاربری خود در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند(اینجا) مراجعه و به راحتی ثبت نام کنید.

مهلت استفاده از این هدیه تا عید سعید فطر خواهد بود.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:

وی ادامه داد: سال گذشته در چنین روزهایی فیبرنوری در کشور ۲.۵ میلیون نفر را پوشش می داد در حال حاضر این عدد سه برابر شده و به بیش از ۷ میلیون رسیده است. اینترنت پرسرعت ۱۰۰۰ مگ بر ثانیه برای ۳۵ درصد مردم فراهم شده است. الان حدود ۶۰ درصد خدمات از طریق پنجره هوشمند دولت انجام می شود و بیش از ۴۰ میلیون نفر از مردم از این امکان استفاده می کنند.

بسته 5 اینترنت رایگان برای مردم به مناسبت نوروز و ماه رمضان

«عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفته‌ایم که حجم آن ۵ گیگ معادل ۱۲ گیگ ترافیک داخل است.

وی افزود: مردم با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند، می‌توانند این بسته را دریافت کنند.

زارع‌پور تاکید کرد: کسانی که تمایل دارند می‌توانند به سایت my.gov.ir مراجعه کنند و یکی از شماره‌تلفن‌های خود را در آنجا وارد کنند و ما اینترنت هدیه را روی آن شماره تلفن، برایشان فعال خواهیم کرد و تا عید فطر امکان استفاده از این بسته را خواهند داشت.

وی ادامه داد: سال گذشته در چنین روزهایی فیبر نوری در کشور ۲.۵ میلیون نفر را پوشش می‌داد اما در حال حاضر این عدد حدود ۳ برابر شده و به بیش از ۷ میلیون رسیده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اینترنت پُر سرعت ۱۰۰۰ مگابایت بر ثانیه برای ۳۵ درصد مردم فراهم شده است و در حال حاضر حدود ۶۰ درصد خدمات از طریق پنجره هوشمند دولت انجام می‌شود و بیش از ۴۰ میلیون نفر از مردم از این امکان استفاده می‌کنند.

بسته اینترنت رایگان 7 روزه ویژه نوروز با این کد دستوری

بسته نوروزی تدارک دیده شده، «اینترنت نامحدود ۷ روزه» است که ارائه می شود.

همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با توجه به دغدغه های مردم، «کمپین نوروزی ۱۴۰۳» را نیز مانند کمپین سال گذشته با ایجاد بهترین تجربه ارتباطی در قالب قراردادهای تجاری با اپراتورهای مختلف دنیا در حوزه «سرویس رومینگ بین الملل» طراحی و پیاده سازی کرده است.

مسافران می توانند با خرید بسته های اینترنت بین المللی و مکالمه رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر، از طریق شبکه های اجتماعی به صورت نامحدود با نزدیکان خود در ارتباط باشند. یکی از مزیت‌های دیگر استفاده از بسته های رومینگ، علاوه بر دسترسی به کلیه وب سایت های بانکی و دولتی ایرانی، عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم کارت و بسته های اپراتورهای خارجی است.  گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ، دسترسی رایگان به پرتال، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول خواهند داشت.

ایرانسل با هدف تسهیل ارتباطات در طول سفرهای نوروزی ۱۴۰۳، بسته‌های رومینگ متنوع و مقرون‌به‌صرفه‌ای را برای همه مشترکان اعتباری و دائمی خود در نظر گرفته است.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف تسهیل ارتباطات و دسترسی به اینترنت، مکالمه و پیامک برای مسافران نوروزی خارج از کشور، بسته‌های رومینگ ویژه خود را که تا ۱۶ فروردین ۱۴۰۳، قابل خرید و فعال‌سازی‌اند، معرفی کرد. این بسته‌های رومینگ، برای سفر به کشور عراق و کشور ترکیه به صورت جداگانه درنظر گرفته شده است. همچنین مسافران نوروزی کشور امارات یا دیگر کشورها، می‌توانند از بسته‌های جامع و تخفیفی رومینگ ایرانسل، ویژه این ایام استفاده کنند.

بسته‌های اینترنت رومینگ ارائه شده توسط ایرانسل برای نوروز ۱۴۰۳، شامل سه بسته هفت روزه و دو بسته ۱۴ روزه، برای سفر به کشور عراق با اتصال به یکی از اپراتورهای Zain و Asiacell است. به این ترتیب، مشترکان می‌توانند از بین بسته‌های ۷روزه، بسته ۳۰۰مگابایت اینترنت با قیمت ۱۲۰هزار تومان، بسته ۱گیگابایت اینترنت با قیمت ۲۹۰هزار تومان و بسته ترکیبی ۲گیگابایت اینترنت به همراه ۲۰ دقیقه مکالمه و ۲۰ پیامک با قیمت ۴۵۰ هزار تومان را انتخاب یا از بین بسته‌های ۱۴ روزه، بسته ۵گیگابایت اینترنت به قیمت ۵۹۰ هزار تومان یا بسته ترکیبی ۷ گیگابایت اینترنت به همراه ۷۰ دقیقه مکالمه و ۷۰ پیامک با قیمت ۷۷۷هزار تومان را انتخاب کنند.

اینترنت رایگان
اینترنت رایگان

همچنین ایرانسل برای مسافران کشور ترکیه در ایام سفرهای نوروز ۱۴۰۳، پنج بسته‌ رومینگ ویژه  هفت و ۱۴ روزه، با اتصال به یکی از اپراتورهای Turkcell و Turktelecom در نظر گرفته است. به این ترتیب، مشترکان می‌توانند از بین بسته‌های ۷روزه، بسته ۱ گیگابایت اینترنت با قیمت ۱۳۰ هزار تومان، بسته ۳گیگابایت اینترنت با قیمت ۲۸۰هزار تومان و بسته ترکیبی ۶۰دقیقه مکالمه و ۶۰ پیامک با قیمت ۴۹۰هزار تومان را انتخاب یا از بین بسته‌های ۱۴ روزه، بسته ۵گیگابایت اینترنت به قیمت ۳۸۰ هزار تومان یا بسته ۷ گیگابایت اینترنت به قیمت ۵۰۰ هزار تومان را انتخاب کنند.

اینترنت رایگان
اینترنت رایگان

ایرانسل علاوه بر بسته‌های ویژه برای مسافران مقصدهای عراق و ترکیه، برای مسافران امارات، چین، ارمنستان، آذربایجان، عمان، فرانسه، آلمان، تایلند، گرجستان و همچنین مسافران سایر کشورها که تمایل دارند از خدمات سیم‌کارت در بیش از ۶۰ اپراتور و ۳۰ کشور بهره‌مند شوند نیز، بسته‌های رومینگ نوروزی تدارک دیده است.

این بسته‌ها شامل ۵ بسته ۷ روزه، یک بسته ۱۴ روزه و یک بسته ۳۰ روزه است. مشترکان ایرانسل می‌توانند در طول سفرهای خارجی خود در این ایام، با سرویس رومینگ ایرانسل، به بسته‌های هفت روزه به ترتیب با حجم ۷۵ مگابایت و قیمت ۵۰ هزار تومان، ۱۵۰ مگابایت و ۹۰هزار تومان، ۳۰۰مگابایت و ۱۷۰هزار تومان، ۶۰۰مگابایت و ۲۹۰هزار تومان و ۱۰۲۴مگابایت و ۴۱۰هزارتومان، دسترسی داشته باشند. بسته ۱۴ روزه با حجم ۳۰۷۲مگابایت و قیمت ۶۰۰ هزار تومان و بسته ۳۰ روزه با حجم ۵۱۲۰مگابایت و قیمت ۹۰۰هزار تومان، دیگر  بسته‌های رومینگ نوروزی ایرانسل برای مشترکان سفرهای خارجی نوروز ۱۴۰۳ است.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

38 پاسخ

  1. باسلام ، من برای ۵ گیگ هدیه همراه اول ثبت کردم پیام هم آمد که فعال شده ،ولی درحساب تلفن همراه بابت آن مبلغ ۳۷ هزارتومان اضافه گردیده . چرا

    1. سلام از روز اول عید بالای صدبار وارد my.gov.irشدم با موفقیت هم ثبت نام کردم ولی از اینترنت رایگان خبری نیست توربه خدا مردم راسر کار نزارید ممنون

  2. من و دوستانم هرکدام اینترنت 5گیگ ثبت نام کردیم هیچی فعال نشده مثل بقیه چیزها دروغ بود

  3. سلام از روز اول عید بالای صدبار وارد my.gov.irشدم با موفقیت هم ثبت نام کردم ولی از اینترنت رایگان خبری نیست توربه خدا مردم راسر کار نزارید ممنون

  4. هدیه میدن ولی تایم.میزارن مثلا مکالمه120دقیقه گذاشتن ولی تایم یک روزه اینترنت میدن داخلی خخخخ یه جورایی هدیه توخالی با منت میدن هیچی سرجای خودش نیست

  5. هر چی زدم نشدثبت نامم کردم با موفقیت تا الان چیزی نیمده….فقط مثل سگ دروغ میگید به‌ مردم شماها فقط جیب مردم رو می‌زنید آخه چیزی میدید همینجوری به‌ ملت

  6. صداقت وراستگویی مرد چرا مردم اینقد زود باورند من فقط میخونم و رد میشم چون هیچ آدم عاقلی دوبار از یه سوراخ گزیده نمیشه

  7. سلام تا ۲۹ وقت ثبت نام بود من ۲۶ ثبت نام کردم بیست نهم اسفند ساعت ده شب واسم فعال شد ۵ گیگ الان هم دارم استفاده میکنم هزینه ای هم نگرفتن

  8. به اقای وزیربگیدتمام ایام عیداین ۵گیگ رابدهیددرگاه ثبتنام بسته شده خیلی ازمردم جا موندن درگاه راباز کنید،همچنین چرا تایم انقظاء میدهیدبزاریدمردم خوش باشند لاقل ۵گیگ عیدی ازدولت گرفتن خریدنیست تا تایم داشته باشد،امثال مگالمه میدهید یک روز تایم،درست نیست،راه درستری راانتخاب کنید حتمآ به اقای وزیربرسانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *