رسمی: قیمت شکر اعلام شد (تیر 1403)

رسمی/ قیمت شکر اعلام شد

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب با موضوع “رسمی: قیمت شکر اعلام شد (تیر 1403)” در خدمتتان هستیم. لطفا در ادامه همراهمان باشید.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: توزیع کنندگانی که بالاتر از نرخ مصوب اقدام به عرضه شکر می‌کنند، مشمول جریمه می‌شوند.

رضا کنگری از ثبات قیمت اقلام اساسی در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون در توزیع هیچ یک از اقلام اساسی نظیر شکر، روغن و برنج کمبودی وجود ندارد.

او از التهاب بازار شکر خبر داد و گفت: بسیاری از بنکداران به سبب ترس از تعزیرات در زمینه شکر فعالیت نمی‌کنند چراکه قیمت مصوب شکر با بازار آزاد همخوانی ندارد که همین امر باعث جریمه فعالان شکر شده است.

کنگری ادامه داد: کمیسیون نرخ گذاری بنکداران قیمت ۴۶ هزارتومان را باید برای مصرف کننده نهایی مصوب کند، درحالیکه قیمت مصوب فعلی ۴۱ هزار و ۵۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه شکر در سامانه بازارگاه در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد، افزود: صنف بنکداری از طریق سامانه بازارگاه نمی‌تواند شکر خریداری کند که در نهایت این امر منجر به  ایجاد چالش در بازار شده است.

او با بیان اینکه کمبودی در عرضه برنج و حبوبات نداریم، گفت: بازار حبوبات نسبت به ابتدای سال تغییری ندارد و قیمت برنج ایرانی با نزدیک شدن به فصل برداشت روند نزولی به خود گرفته است.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *