شرایط ثبت نام وام قرض الحسنه 300 و 750 میلیونی

شرایط ثبت نام وام قرض الحسنه 300 و 750 میلیونی

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این پست به موضوع شرایط ثبت نام وام قرض الحسنه 300 و 750 میلیونی خواهیم پرداخت.

افرادی که مایل به دریافت وام طرح باران هستند باید حداقل 10 میلیون تومان سپرده گذاری کرده و میانگین حساب مناسب را ایجاد کنند.

حقوقی‌هایی که مایل به ارائه این تسهیلات به کارکنان خود هستند نیز باید به متقاضیان معرفی نامه بدهند. این وام برای تمامی افراد، اعم از حقیقی و حقوقی، قرض الحسنه بوده و تنها به آن چهار درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. حداقل مدت زمان بازپرداخت این وام شش ماه بوده و حداکثر به 60 ماه می‌رسد.

افراد حقیقی که مایل به دریافت وام مذکور هستند باید با توجه به شرایط مذکور هر ماهه 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان قسط بپردازند. کل سود این تسهیلات به 36 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که امتیاز این تسهیلات قابل انتقال به اقوام درجه یک است.

مختصری درباره بانک دی بدانید

بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی بزرگ کشور است که با هدف تجهیز منابع مالی از طریق جذب سپرده‌ها، اخذ تسهیلات و استفاده از سایر ابزارهای پولی و مالی و تخصیص آن‌ها برای اعطای وام شکل گرفت و در حال حاضر انواع خدمات مربوط به تسهیلات ارزی، سپرده‌ها و خدمات، تسهیلات و سپرده‌ها و خدمات ریالی را ارائه می‌دهد.

این بانک همواره به رعایت نسبت کفایت سرمایه بانک مرکزی ایران و مقررات و ضوابط بین المللی کمیته بال پایبند است

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

4 پاسخ

  1. ما تا به حال از دولت چیزی ندیدم خودم بیماری کنسر دارم وخواهرم بیمار تا به حال ریالی دریافت نکردیم در صورتی هر دو با هم ۶۵۰۰ تومان حقوق میگیر یم من نمیدوم به کی میدهند ۴ سال لباس نخریدیم وکرایه خونه عم عقب افتاده تا به حال ایمیلی نفرستادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *