فال حافظ امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403

فال حافظ امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فال حافظ امروز پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403،عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

فال حافظ نزد ایرانیان اعتبار بسیار دارد و این به دلیل تاثیر بسیار زیاد اشعار و غزلیات حافظ است. در ادامه نیت کنید و فال حافظ خود را بخوانید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

سحر بلبل حکایت با صبا کرد

که عشق روی گل با ما چه‌ها کرد

از آن رنگ رخم خون در دل افتاد

و از آن گلشن به خارم مبتلا کرد

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد که خودکرده را تدبیر نیست. همت کن و از دوست کمک بخواه. ریا و حیله را کنار بگذار و راه راست را پیش بگیر؛ آن وقت می بینی که چطور خداوند به راحتی بلایا را برطرف می کند. تو هم به خودت بیا و با خدا عهد و پیمان ببند تا به دولت عشق برسی.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

چو دست بر سر زلفش زنم به تاب رود

ور آشتی طلبم با سر عتاب رود

چو ماه نو ره بیچارگان نظاره

زند به گوشه ابرو و در نقاب رود

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد هر تیری که می اندازی به سنگ می خورد و نمی توانی به مراد دلت دست پیدا کنی. گاهی برای تفریح کارهایی می کنی که خیلی زود هم پشیمان می شوی. اصلا فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد. از خدا بخواه تا راه راست را به تو نشان دهد و بتوانی راحت تر به معشوق برسی.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد

نهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد

چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان

که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار؛ در هر صورت تو فقط به دوستی ها بیندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی. از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

فـال حـافـظ متولدین تیر

به آب روشن می عارفی طهارت کرد

علی الصباح که میخانه را زیارت کرد

همین که ساغر زرین خور نهان گردید

هلال عید به دور قدح اشارت کرد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید که رو به سوی خدا آورید؛ آن وقت دل تان آرام می گیرد و طهارت روح و روان پیدا می کنید. نماز را سر وقت بخوانید تا آرامش یابید. این اضطراب زمانی از بین می رود و به مقصودتان می رسید که عاری از گناه باشید.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

از سر کوی تو هر کو به ملالت برود

نرود کارش و آخر به خجالت برود

کاروانی که بود بدرقه‌اش حفظ خدا

به تجمل بنشیند به جلالت برود

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید از نادانی و جهالت خلاص می شوی. راهت را پیدا می کنی اما کمی سختی و ملامت می کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهد رسید. فردی کاردان کمکت می کند تا به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما

چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون

روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد راهی را که می روید درست است؛ از تدبیر و اندیشه خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و آینده شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

عمریست تا به راه غمت رو نهاده‌ایم

روی و ریای خلق به یک سو نهاده‌ایم

طاق و رواق مدرسه و قال و قیل علم

در راه جام و ساقی مه رو نهاده‌ایم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که آفرین بر شما که در زندگی تان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقام تان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید. چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

فـال حـافـظ متولدین آبان

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم

راحت جان طلبم و از پی جانان بروم

گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب

من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گویید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و به ائمه متوسل شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره بخت و اقبال خودتان برسید.

فـال حـافـظ متولدین آذر

شب وصل است و طی شد نامه هجر

سلام فیه حتی مطلع الفجر

دلا در عاشقی ثابت قدم باش

که در این ره نباشد کار بی اجر

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید که زمان هجران به سر آمده و صبح صادق دمیده است. شب سیاه به پایان رسیده و حالا نوبت توست تا به عهدی که بسته ای عمل کنی. نگرانی که دوباره همه چیز به هم بریزد و از وصال یار بی بهره بمانی. دیگر طاقت هجران را نداری.

فال حافظ متولدین دی

صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می‌آورد

دل شوریده ما را به بو در کار می‌آورد

من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم

که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می‌آورد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم می بینی. اگر این کار را کنی خانه دلت روشن می شود. دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری را برایت می آورد که از لطف و بخشش حکایت دارد. تعجب نکن که در اراده خداوند هر چیزی امکان پذیر است.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

ای آفتاب آینه دار جمال تو

مشک سیاه مجمره گردان خال تو

صحن سرای دیده بشستم ولی چه سود

کاین گوشه نیست درخور خیل خیال تو

تفسیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که از زمانی که به دنیا آمدید تا آخر عمر خویش روی بدی را نخواهید دید. چهره و طینت زیبایتان ورد زبان هاست پس چرا غمگین شده اید و اینقدر آشفته حالید؟ دست از قهر و کینه بردارید که فال تان بسیار فرخنده است. در یک کدورت دیرینه برای آشتی پیش قدم شوید، مژده ای به شما می دهند و حق وفا را به جا آورید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

گر تیغ بارد در کوی آن ماه

گردن نهادیم الحکم لله

آیین تقوا ما نیز دانیم

لیکن چه چاره با بخت گمراه

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید که بسیار انسان مصممی هستید؛ حتی اگر سنگ هم از آسمان ببارد کاری را که اراده کرده اید به پایان می رسانید. دربرابر حکم الهی تسلیم محض هستید. روش تان درست است؛ برای همین خیلی زود به نتیجه می رسید. در برابر گناه می ایستید و شیطان را لعنت می کنید. بدانید که برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

یک پاسخ

  1. جای سوال باقی نیست من رابه حال خودبگذارید،عاقل ،عادل،منصف ،آگاه،مقتدر، بااندیشه ، باعطوفت ، سرنوشت ساز ،بهترین راه حلها،پشتیبان فقط خدا ،معجزات الهی شامل حال ، نجات ازاهریمن ها، شرایط دشواروغیراقابل قبول ، دشمن بی منطقی ،دوستدارحق وحقیقت ، باشخص نامتعادا ونامتعارف همچون خودش رفتار درلحظه نهایی وثانیه 90 ولی ابتدا درحدامکا ن کنارامدن ،پذیرفتن راه حلهای منطقی وخوب ومصلحت امیزوبهینه که به خود اسیب نرسد ووووو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *