قیمت طلا بالاخره ریخت

قیمت طلا بالاخره ریخت

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این پست به موضوع قیمت طلا بالاخره ریخت خواهیم پرداخت.

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:

قیمت طلا که در روز پنجشنبه به یک رکورد جدید رسیده بود، امروز تثبیت شده است. انتظار کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در سال جاری میلادی از قیمت طلا حمایت کرده است. سرمایه‌گذاران منتظر مشخص شدن زمان این کاهش هستند.

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۴۱ درصد کاهش به ۲۲۸۱ دلار و ۴۸ سنت رسید. قیمت معاملات آتی طلا در بازار کامکس نیویورک هم با یک کاهش ۰.۴۱ درصدی به ۲۲۹۹ دلار رسیده است.

با توجه به اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا، به نظر می‌رسد این بانک آماده پایین آوردن نرخ بهره در شرایطی است که تورم همچنان بالاتر از هدف ۲ درصد بانک مرکزی قرار دارد.

مقامات فدرال رزرو آمریکا از جمله جروم پاول در روز چهارشنبه اعلام کردند همچنان به گفتگو‌های بیشتری برای کاهش نرخ بهره نیاز است. بازار‌های مالی انتظار دارند این اتفاق در ماه ژوئن بیفتد.

اطلاعات اقتصادی آمریکا نشان می‌دهد تعداد افرادی که درخواست مزایای بیکاری را پر کرده‌اند، بیش از حد انتظار طی یک هفته گذشته افزایش داشته است.

خرید بالای بانک‌های مرکزی و تمایل به این فلز گرانبها به عنوان یک پشتوانه ایمن در بحبوحه تشدید تنش‌های ژئوپلیتیکی، تقاضا برای طلا را افزایش داده و قیمت آن را بیش از ۲۵ درصد طی ۶ ماه گذشته بالا برده است.

در میان سایر فلزات گرانبها، قیمت نقره با ۱.۶۰ درصد کاهش به ۲۶ دلار و ۸۱ سنت رسید و پلاتین با یک کاهش ۱ درصدی ۹۲۵ دلار و ۴۱ سنت معامله می‌شود.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

3 پاسخ

  1. 😂جوری میگید طلا ریخت انگار واسه ما ریخت طلا با قیمت دلاری ریخته ولی به قیمت تومن حسابش کنی بیشتر از 5 درصد گرون تر شده مثلا تا همین یه هفته پیش سکه 38 ملیون بود الان بالای 40 میلیونه دلار از62 تومن الان رسیده به 65 تومن ن جدن ریخته!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *