پیش بینی قیمت دلار ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ / دلار، راه رفته را برگشت

پیش بینی قیمت دلار ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ / دلار، راه رفته را برگشت

پربازدیدترین این هفته:

هشدار مسئولیت سرمایه گذاری
دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

پیش بینی قیمت دلار ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ / دلار، راه رفته را برگشت، عنوان مطلبی است که امروز به آن خواهیم پرداخت.

قیمت دلار در معاملات سومین روز هفته با کاهش هزار تومانی، مسیر رفته را برگشت. به اعتقاد معامله‌گران، کاهش قیمت دلار حکایت از دخالت سیاست‌گذار در بازار و آرامش اوضاع سیاسی دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز،‌ قیمت دلار در شروع معاملات روز دوشنبه با کاهش ارزش بازگشایی شد. این روند نزولی به صورت پلکانی ادامه داشت و منجر به تغییر کانال قیمت اسکناس آمریکایی شد. دلار در آخرین معامله نقدی روز دوشنبه با کاهش هزار تومانی در پله ششم از کانال سومِ کریدور ششم به کار خود پایان داد.

معامله‌گران معتقدند آرامش نسبی در اوضاع سیاسی برقرار شده و همین موضوع، تقاضای بازار ارز را در تعادل قرار داده است. کارشناسان اقتصادی می‌گویند روند قیمت دلار یا با همین نوسانات خنثی در مدتی محدود پایدار است یا افزایشی خواهد شد. آنها روند کاهشی و ماندگاری در بازه بلند‌مدت برای دلار متصور نیستند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:

بررسی بازار ارز حاکی از آن است که جو بازار در تعادل است و خرید و فروش‌ها هیچ‌یک بر دیگری برتری ندارد. گفتنی است بسیاری از فعالان بازار ارز امیدی به برگشت قیمت دلار به پله‌های پایین‌تر کریدور ششم ندارند.

با وجود برگشت هزار تومانی و تغییر کانال قیمت دلار، بازیگران بازار ارز روند این اسکناس را حرکت رنج تعبیر می‌کنند.

تتر به کانال ۶۳ هزار تومانی برگشت

قیمت درهم روز دوشنبه به قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و کاهش ۳۳۰ تومانی داشت. تتر  با کاهش هزار و ۷۰۰ تومانی کانال ۶۵ هزار تومانی را از دست داد و با رقم ۶۳ هزار و ۳۰۰ تومان معامله شد.

قیمت پوند انگلیس با رقم ۸۰ هزار و ۳۰ تومانی معامله شد و کاهش بیش از هزار تومانی داشت و یورو با رقم ۶۸ هزار و ۹۲۰ تومان معامله شد.

گفتنی است قیمت اسکناس و حواله دلار در سومین روز هفته ثابت بود و با رقم ۴۳ هزار و ۵۶۷ تومان و حواله دلار با رقم ۴۰ هزار و ۶۴۸ تومان عرضه شد.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

3 پاسخ

  1. دلار یا رکودی میشود و یا سعودی. آخه این هم شد خبر؟ واقعاً خجالت نمیکشید که برای کشاندن علاقه مندان به دیدن تبلیغات مزخرفتان اخبار پوچ میگذارید؟ دیگه چقدر کلک بازی و ریا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *